HAKKIMIZDA

Dünyamıza saygılı olma politikasını her zaman benimsemiş olup bunun göstergesi olarak Yenilenebilir Enerji üretimi ve tüketimi yaparak tüm paydaşlarımıza destek olmaktayız. Yıllık 500 ton karbon salınımını engellemektedir. Bu rakam 42.000 ağacın karbon emilimine eşdeğerdir. Karbon ayak izimizi minimize ederek yeni yatırımımızla ‘’Karbon Negatif’’ olan nadir şirketlerden biri olacağız.

Şirketimiz ticari hayatına ağaç işleri sektöründe mobilya hammadde ve yarı mamül ürünlerin üretimini yaparak sektöre hizmet etmeye başladı. Sonraki yıllarda kendi ihtiyaçlarımızdan kaynaklı lojistik depolama tesisleri kurulmaya başlandı.

Daha sonrasında müşterilerimizin tüm ihtiyaçları düşünürelerek tasarlanan A+ depolama tesisleri ve plaza konseptinde ticari kiralanabilir alanlar üretmeye profesyonel olarak devam etti ve son 6 yıldır Endüstriyel Gayrimenkul Geliştiricisi olarak şirketi konumlandırmaya başladık. Çevreci politikalarımızla bağdaşan ve lojistik tesislerimizle entegre bir sistem olan Yenilenebilir sektörün çevreye en duyarlı yatırımı olan Çatı üzeri Güneş Enerji Santrali 2019 yılında devreye aldık ve başarılı bir şekilde kendi enerjimizi üreterek verimliliğimizi artırdık. Tüm çatılarımıza projelendirme yapmaya başladık 2022 yılında 7.5 megavatlık enerji kapasitesine ulaşma hedefimiz var.

Savaş Yıldırım yenilenebilir Enerji üretimi ve tüketimi yaparak:

500

TON KARBON SALINIMI


Yıllık 500 ton karbon salınımını engellemektedir.
42000

AĞACIN KARBON EMİLİMİ


Bu rakam 42.000 ağacın karbon emilimine eşdeğerdir.

HEDEF

Şirketimiz 5 yıllık planlarında 1.000.000 m2 kiralanabilir alan hedefini gerçekleştirmek için yatırımlarına tam gaz devam etmektedir.

Arayın

0322 346 45 00